..::Wiseguys & Bastards::..

Forum grupy Wiseguys & Bastards


  • Index
  •  » Grupa
  •  » FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

#1 2012-05-04 06:47:31

 Norbert S

Wiseguy & Bastard

9200715
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 10
Punktów :   

FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

FuckinFriend

Czy taki układ ma jakiś sens?
Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie już nie. Seks z koleżanką/kolegą bywa fajny ale trzeba wiedzieć, że zawsze
prędzej czy później gdzieś zaczną się wkradać uczucia, czy to z jej czy z jego strony i wtedy zaczyna się wszystko knocić.

Osobiście mam wiele takich przyjaciółek już za sobą i teraz z żadną bym sobie na nic takiego nie pozwolił
ale jestem ciekaw jakie Wy macie doświadczenia i sposób patrzenia na ten temat jakim jest FF?
Piszcie w komentarzach.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-05-04 20:12:46

Tomek B

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

Cóż, kiedyś mnie bardzo bawił temat, tylko przeważnie ja się zakochiwałem

Dziś unikam, bo to one się zakochują i mam problem wtedy. I to chyba jedyny negatywny powód tego jak dla mnie. Ale masz rację, zawsze jednej stronie zacznie zależeć.

Offline

 

#3 2012-05-04 22:24:51

Adam C

Wiseguy & Bastard

Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

A ja miałem coś podobnego i nie zdefiniowałem odpowiednio związku.

Cała zabawa jest taka, że można wszystko utrzymać, jeżeli nie wychodzi się z łóżka. Żadne wspólne TV, żadne spacery, bo buduje się generalizacja na linii czasu i metaprogramy są ze sobą ściśle z separowane, a więc jak byłeś z nią w kinie to i był spacer (a więc: budujesz różne emocje, w różnych miejsach, intensywności, kto, z kim, po co, dlaczego itd- metaporgramy i ona to wszystko zaczyna kotwiczyć na ciebie)

Offline

 

#4 2012-05-04 22:45:39

 Sebastian G

Wiseguy & Bastard

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

Ja bardzo zawsze ramowałem znajomości, jeżeli uznawałem kobiete/dziewczyne za kolezanke to nią zostawała, kiedy za partnerke albo kandydatke do łożka to wtedy pozwalałem sobie na wiecej. W pewnym momencie zycia chcialem tego sprobować i wszystko bardzo sie skomplikowało. Odpowiednia kwalifikacja tutaj jest kluczowa ze wzgledu na to zeby sobie nie komplikowac pewnych spraw.

Offline

 

#5 2012-05-04 22:51:35

Adam C

Wiseguy & Bastard

Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

Ja uwielbiam na pierwszej randce ciut przyspieszyć proces. To jest kabaret, jak ona ma wrażenie że tyle się znacie i w ogóle, a ty wiesz że wykonałeś odpowiednią robotę na metaprogramach:D

Offline

 
  • Index
  •  » Grupa
  •  » FuckinFriend czyli poużywajmy sobie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csliga.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl www.gothic3-poradnik.pun.pl www.mpc-metin2.pun.pl www.parlandia.pun.pl