..::Wiseguys & Bastards::..

Forum grupy Wiseguys & Bastards

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Grupa
  •  » Ustępstwa ? To nie dla mnie...

#1 2012-04-03 08:10:34

 Norbert S

Wiseguy & Bastard

9200715
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 10
Punktów :   

Ustępstwa ? To nie dla mnie...

To nie dla mnie iść na ustępstwa, bo przecież jestem samcem ALFA.
To nie dla mnie iść na ustępstwa, bo przecież tego kwiatu jest pół światu.
To nie dla mnie iść na ustępstwa, bo przecież Ja mam rację a jak się nie podoba to Wyp.......j !!!

No i właśnie w ten piękny sposób stałem się samolubem w relacjach z płcią przeciwną.

A teraz trzeba to naprawić

Koniec.


Przekaz mam nadzieję wystarczająco jasny.

Pozdrawiam

NorbertoS

Offline

 

#2 2012-04-03 23:18:21

Adam C

Wiseguy & Bastard

Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

I powodzenia, zarazem podziwiam za bycie szczerym:)

Fajna sprawa.

ja też coś napiszę:

Kończę z lenistwem i jakimkolwiek bezproduktywnym marnowaniem mojego czasu.

Offline

 

#3 2012-04-03 23:24:51

Tomek B

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Tak, podobne myślenie narzucono wielu osobom, które same się skrzywdziły.

Ratujemy, ratujemy.

Offline

 

#4 2012-04-04 23:46:49

Kovu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

tylko znajdź w tym jakiś złoty środek,
chyba nie zaczniesz nagle tańczyć jak ktokolwiek ci zagra ? ;>
moim zdaniem trochę samolubem jednak warto być

Offline

 

#5 2012-04-05 09:42:51

 Norbert S

Wiseguy & Bastard

9200715
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Kovu temat mówi co prawda o tym co się stało ze mną na przestrzeni ostatnich kilku lat, ale ma głównie za zadanie ustrzec innych przed popełnieniem tego błędu. Złoty środek jak to określiłeś już znalazłem a jeśli będziesz miał kiedyś okazję mnie poznać to na pewno zauważysz, że ja tańczyć pod czyjąś melodię umiem ale tylko w ringu.

Pozdrawiam z zimnej Hiszpanii

Offline

 

#6 2012-04-06 17:20:19

Tomek B

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

To akurat jest problem dzisiejszej społeczności uwodzicieli:
-zrób to
-nie rób tego
-zapomnij o tym
-zachowuj się tak

Z Victorem B.S. przeprowadziliśmy rozmowę o tym w Katowicach. Produkowane są klony, które muszą się jednakowo zachowywać, zapominać o swoich upodobaniach, hobby, tym co lubią i co ich interesuje. Nie mogą pokazywać pasji i być sobą.

Ja mam świetną super sexy koleżankę. Psychologię studiuje. I UWIELBIAM z nią rozmawiać o psychologii. Bez flirtu. Flirtować z nią lubię w innym czasie, kiedy ją zabieram do knajpy.  Uwodziciele natomiast nie potrafią normalnie rozmawiać.
Jeszcze przed "wojną" na znanym nam forum uwodzenia wlazłem na czata, gdzie rozmawialiśmy o nadchodzącej biesiadzie, którą Piotr S. przygotowywał pod Warszawą. Cały czas leciały teksty od "PuAsów" na temat tego jak uwodziliby podczas takiej biesiady. Kiedy powiedziałem im, że na turniejach rycerskich, pokazach rycerskich, pojedynkach, pokazach tańca i muzyki średniowiecznej człowiek jest zajęty tym co się dzieje (np dwóch kolesi okładających się toporami po łbach) to zaraz zaczęto mówić, że podrywać i tak można wtedy przy okazji.

Choroba, uwodzenie stało się tu ich nałogiem, a w sumie panem. Nie potrafią już normalnie porozmawiać bez uwodzenia.

Offline

 

#7 2012-04-10 12:57:08

Panxyz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Hah co do wyuczonych tekstów przeczytajcie to
Kumpel z pua widzi ostatnio na imprezie gościa przebranego jak mystery czyt cylinder a na nim google, marynarka i pełno tych pierdółek i chwyta go za ramie a    on "nie dotykaj eksponatu" Kumpel oczywiście znając to mówi "a co ty kurwa z kwejka to wziąłeś?"

Offline

 

#8 2012-04-10 15:50:28

Bartek T

Wiseguy & Bastard

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Yyy przecież ja mu powiedziałem co innego

Offline

 

#9 2012-04-18 15:45:48

 MichalC

Wiseguy & Bastard

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Kurde Norbert, rozmawialiśmy nawet o tym ostatnio u mnie w chacie. Pamiętasz co wtedy powiedziałem? Powiedziałem, że owszem dzięki PUA (ale broń Boże nie tylko dzięki temu) poznałem bardzo dużo kobiet, ale też multum z nich odprawiłem w kwitkiem i NEXT. A teraz wydaje mi się, patrząc z perspektywy czasu, że można było się dosłownie troszeczkę bardziej postarać, 1 telefon więcej do niej, 1 głupi sms i znajomość byłaby kontynuowana. Ale nie, przecież wielki PUA się nie mógł płaszczyć. Kurwa ile ja lasek w taki sposób przepuściłem, to by mnie chuj. No ale cel zmiany siebie sobie postawiłem. Mam nadzieję, że wytrwam i go osiągnę. Tak panowie. Chcę być w związku. Monogamicznym.
Chyba telepatycznie dochodzimy do tych samych wniosków Norbert

Ostatnio edytowany przez MichalC (2012-04-18 15:57:33)


Tony Leito

Offline

 

#10 2012-05-02 18:45:41

marcin.w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Samolubem w relacjach z kobietami trzeba trochę być. Kobiety są o wiele bardziej egoistyczne niż się uważa. Wystarczy ze na jej drodze stanie ktoś z wyższym statusem to nie będzie się długo zastanawiać. Wymieni cie na lepszy model. Jeśli tylko uzna ze skorzysta więcej na tej wymianie.

Problemem większości mężczyzn czytających materiały pua jest brak umiejętności znalezienia złtego środka, popadanie w skrajności albo rozumienie porad innych na swój sposób. czyt. rozumienie tak jak jest dla nich dobrze a nie w taki sposób jaki sens chciał przekazać autor.

"Tak, podobne myślenie narzucono wielu osobom, które same się skrzywdziły. "

Dużo siedzę na podrywaj.org i innych forach o uwodzeniu i sporadycznie widzę narzucanie czegoś. Zwłaszcza na podrywaj gdzie admin dba o to i podkresla to dosyć często, że każdy powinien sam sprawdzić co jest dla niego dobre i wybrać to co działa, bo nie wszystko musi być dobre i nie wszystko działać musi innej osobie. i to bardzo zdrowe podejście.  Ludzie krzywdzą się na własne rządnie i sami są są sobie winni bo słuchają ale nie słyszą. Czytają ale bez zrozumienia, albo z opacznym rozumieniem. Takie jest moje zdanie i głupota jest zwalanie winy na kogoś kto chce dobrze pomagając innym .


"nie potrafia już normalnie porozmawiać bez uwodzenia..."

kto nie potrafi to nie potrafi. znam kilka osób z podrywaj które są świetnymi rozmówcami. Można z nimi gadać na różne tematy i przy tym są doskonałymi słuchaczami bo potrafią spojrzeć na poglady człowieka  nie tylko ze swojej perspektywy tak jak np. ty Tomek.

Ostatnio edytowany przez marcin.w (2012-05-02 18:51:20)

Offline

 
  • Index
  •  » Grupa
  •  » Ustępstwa ? To nie dla mnie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csliga.pun.pl www.parlandia.pun.pl www.gothic3-poradnik.pun.pl www.managerfootball.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl